16 Şubat 2013 Cumartesi

Bandidas Altyazılı İzleYıl 1880, Kanunsuz Vahşi Batı, Meksika´ya doğruyayılmaya başalamıştır. Sara ve Maria, iki ayrı dünyanın insanıdırlar. Sara zengin bir bankerin, Maria ise fakir bir çiftçi ailesinin kızıdır. New York Bankasının temsilcisi olduğunu söyleyen Tyler Jackson adlı garip bir adam, trajik nir şekilde iki kadının yollarının kesişmesine neden olur. Sara ve Maria´nın ailelerini mahveden Tyler Jackson, tüm yasaları hiçe sayarak, Amerikan Demiryolları adına Meksika´daki birçok araziyi kanunsuz yöntemlerle ele geçirmeye çalışmaktadır.

Sara ve Maria, babalarına yapılanların öcünü almak ve bölgede toprağı olan zavallı çiftçilere yardım etmek için harekete geçerler. Bölgede kurulan bütün bankalara savaş açıp, hepsini teker teker soymaya başlarlar. Jackson ve adamlarına korku salan bu iki güzel kadının adları artık ne Sara ne de Maria´dır. Meksika´da herkes onları 'Bandidas' (Haydutlar) olarak tanımaktadır.

Hiçbir şey kızgın ve kararlı iki kadın kadar korkutucu olamaz. Hele de bu kadınmlar çok güzellerse, Luc Besson´un yapımcılığında, güzel başrol oyuncularıyla müthiş bir macera ve komedi fırtınası.

Bandidas Altyazılı İzle

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder